אודות

אודות

סקויה אירועים מעלה החמישה לכל סוגי האירועים

בסקויה מעלה החמישה אנו נפיק עבורכם אירועי מהדרין ברמה הגבוהה ביותר.
בסקויה אנו שמים דגש על כל פרט ופרט, דגש על טיב וטעם האוכל, דגש על שירות אדיב ומקצועי וכל זאת על מנת שאתם תוכלו רק לשמוח.
סקויה מלווה מזה שנים רבות את קהל לקוחותיה בכל שמחותיהם. מברית המילה-בר מצווה- חתונות, מה שהפך אותנו להיות חלק בלתי נפרד מאירועי המשפחה.
סקויה מנוהלת ע"י איתמר כהן, בעל ניסיון מקצועי בתחום האירועים זה למעלה מ- 25 שנה, ניהול אולמות, גני אירועים, מלונות וקייטרינג שונים.
צוות סקויה מעלה החמישה מונה אנשי צוות מקצועיים מהשורה הראשונה, שף, צוות מטבח מיומן ומוכשר וכן צוות מלצרים בעלי הכשרה מקצועית, וכל זאת על מנת להבטיח שהאירוע שלכם יעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
בסקויה מעלה החמישה תוכלו להזמין אוכל ושירות עבור מגוון רב של אירועים, החל מ- 150 איש.
בסקויה מעלה החמישה תוכלו להזמין את המזון תחת השגחת בד"ץ יורה דעה ברשות הרב מחפוד ועוד…
בסקויה מעלה החמישה אנו נתפור עבורכם אירוע המתאים למידותיכם, כך שתוכלו להגשים חלום של כל אירוע ובכל סגנון, אירועי יוקרה- אמריקן סרוויס, אירועי קונספט , אירועי מזנונים עשירים, מגוונים , מעוצבים ומרהיבים.
אנחנו נשמח להיות חלק בלתי נפרד גם משמחות משפחתכם.

כשרות

כשרות

הקייטרינג שלנו ידוע כבעל מוניטין של למעלה מעשרים שנה, אנחנו רוכשים עבורכם את חומרי הגלם המשובחים ביותר מכינים מנות שיגרמו לאורחים שלכם ללקק את האצבעות
והכל תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום, הכשרות בסקויה תחת השגחת בד"ץ יורה דעה ברשות הרב מחפוד.

תאורה והגברה

תאורה והגברה

נדגיש כי בדרך כלל הגברה ותאורה הולכים יחד.בכל אירוע מוצלח יש הגברה טובה ואיכותית וכן תאורה טובה שתהפוך כל אירוע למואר ונוצץ. לכן הגברה ותאורה הם חובה בכל אירוע ובכל הפקה. הגברה ותאורה באירועים כוללת אנשי סאונד, תאורנים שיודעים לתזמן את הכל בהרמוניה מושלמת.

השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם